Pis Su Gideri Neden Tıkanır?

PİS SU GİDERLERİ NEDEN TIKANIR?

Ev ve iş yerlerimizde zamanla tıkanmalar ve pis suyun geri tepmesi  gibi sorunlar oluşabiliyor genelde bu tür sorunlar ilk olarak giriş katlarında kendini belli edebildiği gibi normal katlarda da meydana gelen tıkanıklar alt komşularımızı ve bizi zor durumda bırakabilir, bu tür tıkanıklar  en çok toplu kullanılan iş yeri tuvalet ve mutfaklarda tıkanmalar oluşur ve hiçte steril olmayan  yerler haline gelebilir ve bize çeşitli hastalıklar olarak geri döner. Evimizdeki ve iş yerimizdeki giderler neden tıkanır bunun çeşitli sebepleri vardır bunlardan bazıları ;

Evyelere yemek yağlarının boşaltılması,

Lavabolara ve duş teknelerimize dökülen saçlar,

Klozetlere attığımız  peçeteler yabancı cisimler,

İnşaat zamanı giderlere düşen kum ve tuğla parçaları,

Pisuvarlar da oluşan kireç,

PİS SU GİDERİNDEKİ TIKANIK NASIL AÇILIR

Pis su giderlerinde oluşan tıkanıklar teknolojinin tesisat sektörüne girmesiyle elektrikli robotlarla ve uzman ekibiz le hiçbir yere zarar vermeden gerçekleştiriliyor. Giderleri tıkayan yabancı cisim ve peçeteler robotumuz sayesinde giderler temizleniyor robotumuz giderleri  tıkayan yabancı cisimleri parçalayarak tıkanıkları açıyor.Eskişehirde verdiğimiz tıkanık açma hizmetimizden sizlerde faydalanabilirsiniz.

KANAL GÖRÜNTÜLEME

Pis su borularında zamanla tıkanıklar ,kırıklar, çatlaklar oluşur ve su sızıntıları meydana gelir .Bizim bu gibi problemleri  dışardan görme imkanımız olmuyordu  ve çeşitli yerleri kırarak veya sökerek  su kaçağını veya  tıkanklığı  bulmaya çalışırdık .Tabi ki bu işlemler  zaman ve para kaybı yaşanmasına  sebep  olur. Artık bu gibi problemleri geride bırakıyoruz , elektronik kanal görüntüleme cihazımız ve uzman ekibimizle su kaçıran veya tıkanan giderimizi  noktasal olarak tespit ediyoruz ve isterseniz  su kaçağı veya tıkanıklığı ekibimizin müdahalesiyle  sorunu daha kısa zamanda ve daha az masrafla sorunu  çözüyoruz. Sizde bu teknolojiden faydalanabilirsiniz..

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir